Opinie

Z Przedmaranczą miałem okazje pracować przy kilkunastu projektach wykonywanych dla Future-Processing S.A. gdzie w większości przypadków byłem odpowiedzialny z współpracę miedzy naszymi firmami. Ogromne pokłady kretywności i zaanagazówanie dające bardzo ciekawe efekty. W każdym projekcie pracowaliśmy bardzo blisko i na czas realizacji czuliśmy, że Przedmarańcza staje się częścią naszej organizacji. Czasem nawet w dosłowym znaczeniu gdzie montaż/postprodukcje odbywała się w naszych biurach. Dzięki czemu mogliśmy prawie na żywo kolsultować zminieć czy ogladać kolejne fragmenty filmów. Polecam!
Maciej
Future-Processing S.A.
W moim słowniku synonimów obok pozycji "film" od dawna widnieje już "Przedmarańcza/Olek" 🙂 Wszechstronność, kreatywność, niesztampowe myślenie, terminowość i świetny kontakt. Współpracuję z Przedmarańczą już kilka lat, wiele bardzo udanych projektów za nami i jeszcze więcej na pewno przed nami! Bardzo polecam!
Agnieszka
Saint-Gobain Polska
Człowiek orkiestra - scenarzysta, reżyser, magik od efektów specjalnych. Kreatywny i sumienny - połączenie idealne! Każda nasza produkcja (czy to artystyczna, społeczna czy reklamowa) to świetny efekt i prawdziwa współpraca. Nie mogę się doczekać kolejnych!
Barbara
.bringMore advertising
Profesjonalna współpraca w miłej atmosferze. Świetne efekty, które realnie przekładają się na budowanie pożądanego wizerunku marki. Olek ma duże doświadczenie, a dzięki jego niebywałej kreatywności oraz konstruktywnym uwagom tworzony jest materiał na bardzo wysokim poziomie. Szczerze polecam 🙂
Martyna
Blees
Przedmarańcza jest zaufanym partnerem Icon Strategies, którą mam przyjemność zarządzać. Realizujemy wspólnie ambitne projekty wideo dla międzynarodowych klientów, zdobywające uznanie w oczach menedżerów m.in. w UK, Francji i Norwegii.
Michał
Icon Strategies
Przedmarańcza zrobiła dla nas rzeczy dokładnie tak odjechane, jakich potrzebowaliśmy. Jest dziwnie i dobrze. To dobrze. Filmy przedmarańczy można zobaczyć na fb kafej_chorzowska
Szymon
Kafej
Przedmarańcza zrobiła dla nas rzeczy dokładnie tak odjechane, jakich potrzebowaliśmy. Jest dziwnie i dobrze. To dobrze. Filmy przedmarańczy można zobaczyć na fb kafej_chorzowska
Szymon
Kafej
Jeśli odnosisz wrażenie, że coś jest trudne do wykonania, lub wręcz niewykonalne, wówczas wybierz numer do Przedmarańczy. Jeśli nawet nie wiedzą jak coś wykonać z pewnością to wymyślą 🙂
Sebastian
Rahim / Maxflo/ Paktofonika / Pokahontaz
Współpracujemy z firmą "Przedmarańcza" od wielu lat w zakresie produkcji filmów reklamowych dla marek, które promujemy, jak również dla organizacji NGO, które reprezentujemy. Co wyróżnia Przedmarańczę na tle innych firm z tej branży? Przede wszystkim ich kreatywność, unikatowe podejście do każdego projektu, wykorzystanie nowoczesnych technik oraz elastyczność w działaniu. Dzięki temu mamy pewność, że powierzając im realizację, otrzymamy produkt najwyższej jakości. Nie widzimy potrzeby szukania innych dostawców, gdyż współpraca z "Przedmarańczą" sprawdza się doskonale.
Mateusz
Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości
Z Przedmarańczą współpracowałam przy realizacji filmu korporacyjnego i musze przyznać, że było to wspaniałe i twórcze doświadczenie. Wsparcie przy koncepcji, sposób filmowania materiałów, montaż, dobór efektów i muzyki spełnił w pełni moje oczekiwania. Czułam, że projekt jest realizowany z pasją i zaangażowaniem.
Aleksandra
Elektrotim
Scroll to Top